ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

יעוץ ראשוני חינם בעת הקמת עסק!

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – שאלות רבות מתעוררות בעת הקמתו של עסק חדש בעיקר אצל מי שהוא חסר ניסיון בעסקים. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ראשוני בא לתת מענה לשאלות "הבוערות" לצורך פיזור הערפל בתחומי המס והכספים ולהביא לאופטימיזציה של מהלכי היזם תוך התבססות על הניסיון הרב שנצבר במשרד בטיפול בעסקים בהקמה. יעוץ עסקי רלוונטי להקמת עסק קטן או גדול, הקמת עסק באינטרנט או הקמת עסק מהבית. הייעוץ והתכנון העסקי יקפיצו אתכם ואת העסק שלכם קדימה.

בדיקת כדאיות הקמת עסק – עריכתה של מיני תכנית עסקית שתביא בחשבון הכנסות צפויות אל מול עלויות צפויות, חישוב נקודת האיזון ובדיקה עד כמה היא ראלית להשגה, יכולת מימון העסק וכדומה. ייעוץ בנוגע לצורת הקמת העסק (עוסק מורשה מול עוסק פטור, עצמאי מול חברה או מספר חברות). ראה גם פירוט במדור שאלות ותשובות.   בדיקת כדאיות העסק החדש פרוייקטים ותחומי פעילות חדשים.

תמחור מוצרים ושירותים – משמעותי או בעת הכנסת קו מוצרים חדש או כאשר אין מספיק רווחיות או כדי לנסות ולנתח מהם המוצרים הרווחים יותר ומהם המוצרים הרווחים פחות או אף שאינם רווחיים.

שרותי חשבות ב- OUTSOURCING

הכנת תכניות עסקיות – תכנון עסקי , תכנון מס וכדומה.

ייעוץ האם כדאי לפעול כחברה או כעצמאי – ישנם שיקולים רבים האם לפעול כחברה או כעצמאי ובהם שיקולים משפטיים, שיקולי מס, שיקולים של עלויות, צורכי הנהלת חשבונות.

עריכת תקציב ובקרה תקציבית.

ניהול תזרים מזומנים ופיקוח על חשבונות הבנקים.

תכנון עסקי: המונח תכנון עסקי מתייחס למעשה לכל מה שתואר פה ומעבר לכך והוא כולל חשיבה משותפת עם הלקוח לגבי עתיד העסק בין בהקמה ובין אם קיים. התכנון העסקי כולל בדיקה של כדאיות העסק, צורת ההתאגדות והרישום של העסק, תמחור מוצרי העסק, קביעת התחומים והמוצרים הרווחיים ומצד שני המוצרים או התחומים עליהם כדאי לוותר בהיותם לא רווחיים, עריכת תכנית עסקית או מיני תכנית עסקית לצורך הערכת התפתחות העסק, תמחור העובדים של העסק, הערכת היכולת של העסק לגדול וכדאיות הכנסת מוצרים חדשים, עריכת תזרים מזומנים עתידי ובדיקה האם צפויה בעיית תזרים למרות שהעסק רווחי וכדומה.

הקמת עסק הינה תהליך מורכב מאוד. כמומחים בתחום אנו ממליצים לך לפנות אלינו לקבלת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ראשוני חינם לשם קבלת הכלים הנכונים.