ייעוץ מס

כל אזרח ועסק בישראל מחויב עפ"י חוק בתשלום מיסים אשר יכולים להגיע עד ל-60% מההכנסה. אם חשוב לך לשלם בדיוק את המס שאתה מחויב עפ"י חוק, אם ברצונך להימנע מתשלום יתר או מצבירת חובות עבור רשויות המס, פנה ליעוץ מס וחסוך לעצמך טרחה מיותרת.

נושא המיסוי בישראל מורכב מאוד עקב ריבוי סעיפים, הטבות וסייגים משפטיים. אי היכרות עם חוקי המיסוי וחוסר המודעות לנושא פעמים רבות מובילה למצב שישנן הטבות רבות הניתנות לאזרח אך הוא אינו מודע להן. כמו כן, לעיתים מתברר שחישובים של רשויות המס אינם תמיד נכונים, מה שמוביל לתשלום יתר או לצבירת חובות בדיעבד. זו הסיבה מדוע כל כך חשוב לפנות בקביעות ליעוץ מס.

מה כולל יעוץ מס ?

ייעוץ מס מציע מגוון רחב של שירותים לטובת התכנון הארגוני של העסק ללא קשר האם מדובר בחברה בע"מ או בעצמאי. יעוץ מס מתמקד בתכנון הפיננסי, בייצוג מול רשויות המס, ומסייע להתמודד עם הבירוקרטיה הכרוכה בהתנהלות מולן. פעמים רבות ההחזר מיעוץ מס יהיה גבוה מההשקעה, ולכן כל כך חשוב להיעזר בשירות זה. במקרה של שכירים ייעוץ מס מסייע להבטיח כי האזרח נהנה מכל ההטבות המגיעות לו מתוקף החוק ואינו חויב במיסוי יתר.

דוגמאות למקרים בהם כדאי להשתמש בייעוץ מס:

העסק גדל ומתרחב – במקרה זה חשוב לתכנן את המס מחדש בהתאם לצרכי העסק, ההוצאות וההכנסות.

תכנון ארוך טווח לפנסיה וצבירת חסכונות- במקרה והנך מתכנן להפקיד כספים לקרן השתלמות או קרן פנסיה, חשוב שתדע מה השניים יזכה אותך יותר במס.

שינויים במהלך תקופת העבודה – יצאת לחופש לידה, החלפת עבודות, היית בתקופת אבטלה, במקרים כאלה חשוב לוודא האם לא חויבת במיסוי יתר. המשמעות של ייעוץ מס היא להיעזר באיש מקצוע הבקיא בחוקי המיסים, אשר מעניק לך או לעסק שלך את היכולת לתכנן באופן אופטימלי את תשלומי המסים. באמצעות יעוץ מס מקצועי, תוכל להבטיח, כי ניצלת את מלוא הטבות המס הנזקפות לזכותך מתוקף החוק, כך שלא תחויב ביתר ולא תצטרך להתמודד עם מקרים של חיובי מס גבוהים בדיעבד.

למשרד רואי חשבון וידן ושות' ניסיון עשיר בהתנהלות מול מערכת המיסוי בישראל ובקיאות רבה בחוקי המיסים. במרוץ השנים עבדנו עם מגוון חברות ועסקים וצברנו מקצועיות רבה בתחום המיסוי המאפשרת לנו להעניק ייעוץ מס ברמה גבוהה ביותר. באמצעות יעוץ מס נכון לקוחותינו יכולים לתכן באופן מושלם את תשלומי המס, ללא דאגות וללא הפתעות.

אנו מזמינים אותך למשרדינו לפגישת היכרות בכדי להעניק לך שירות מהימן ומקצועי בנושא של ייעוץ מס. נשמח לעמוד לשירותך בכל עת.