רואה חשבון בקרית השרון

רואה חשבון בקרית השרון – כיום, ישנם בתי עסק בכל רחבי הארץ, דבר הגורם לרדיוס שבין מיקום העסק למגורי העובד להיות רחב, אך לגיטימי. קרית השרון היא חממה לצעירים, בצידה המזרחי של העיר נתניה, בה הם מתגוררים בצורה נוחה וקרובה למקומות העבודה שלהם. באזור קיימים מספר משרדי ראיית חשבון ויותר מאלו, אנשים צעירים עם חזיונות של הקמת חברות גדולות ומוצלחות.

הקשר בין צעירים, הקמת חברה וראיית חשבון:

בעידן הנוכחי, ישנם ערוצי מידע רבים והנגישות אליהם היא בלחיצת כפתור בלבד, בעולם האינטרנט. עובדה זו נותנת לדור הצעיר את האפשרות לספוג ידע רב וכלים להגשים את החלום שלהם, הקמת חברה בכוחות עצמם. עם זאת, יש לקחת בחשבון את הצורך ברואה חשבון אשר ידאג להיבטים הפיננסיים הקשורים בהקמת חברה. הצעד הראשון החכם ביותר יהיה להתייעץ עם רואה חשבון, לפני נקיטת כל צעד אחר. יש להתייחס למצב הכלכלי הנוכחי ולהוצאות עתידיות. בנוסף, דרוש ניסיון עם רשויות המס ובקיאות בחוקים הרלונטיים. מי ידע לעשות זאת אם לא רואה חשבון מנוסה אשר זו עבודתו?

מדוע כל אדם אשר רוצה להקים עסק צריך רואה חשבון –

א' – רואה חשבון בעל ניסיון יידע לסייע לכם בחיסכון בכסף. בנוסף, הוא יעזור בהפקת רווחים מקסימליים לעסק. תשלומי המס יהיו נמוכים, כמובן, במסגרת החוק. מתן ייעוץ בגובה שכרם של העובדים, כך שיתאימו ליכולתכם וצורכי העסק ויגרום לתפקוד פיננסי אופטימלי.

ב' – רואה החשבון יקל עליכם ויתרום לנוחיות ניהול העסק, תוך לקיחת אחריות על הפן הביורקרטי, הגשת טפסים ושיח עם גורמים חיצוניים(בנקים, רשות המיסים).

המחיר שבעל עסק חדש יצטרך לשלם על אי הגשת דו"ח בזמן, הינו גבוה ובעל ריבית. בהנחה שעניין זה מטופל על ידי רואה חשבון מקצועי ומיומן, תוכלו להסיר כל דאגה מליבכם, הוא יידע לטפל בכך במסגרת החוק בצורה שהיא אך ורק לטובתכם.

בשורה התחתונה, כל בעל עסק חייב רואה חשבון. מלאכתו של רואה חשבון היא מורכבת, בנויה על קו ישר בין לקוחותיו ודאגה לצרכיהם, תוך ייצוג מול רשויות המס, אשר דורשות נתח גדול מרווחיהם של הלקוחות.