רואה חשבון בעמק חפר

רואה חשבון מקצועי עשוי להיות ההבדל בין עסק מרוויח ועסק מפסיד. שלא כמו מנהל חשבונות רגיל שעוסק רק בחישוב מספרים, הזנת במערכת והפקת דוחות תקופתיים, רואה חשבון הוא בעל ניסיון וידע מקצועי בעל היכולת לספק לכם ייעוץ והצעות לשיפור ההתנהלות הפיננסית בעסק ולהעלאת הרווחים בעסק.

המשאב היקר ביותר הוא כוח אדם:

עסק יכול לקום וליפול על פי הכוח אדם עמו הוא עובד. זה לא סוד שבחירת עובדים לחברה או אפילו אנשי מקצוע במיקור חוץ, נחשבת לאחת העבודות הקשות ביותר עבור בעל העסק. רואה חשבון הוא איש מקצוע אשר עומד לעבוד עם העסק לטווח ארוך ולכן חשיבותו עולה בקנה מידה אחד כמו כל עובד בחברה ואפילו יותר. עסק מוקם לצורך מטרת רווח, על כן שמתנהלת בו איזושהי פעילות כלכלית. כל התנהלות כלכלית כזו דורשת בדיווח לרשויות המסים בישראל ולכן אם אתם עצמאים או בעלי חברה, אתם תהיו מחויבים גם כן בניהול ספרים וחשבונות של העסק שלכם והגשת דוחות ותשלומים לרשויות.

הרוב המוחץ של בעלי העסקים שוכרים את שירותיו של רואה חשבון חיצוני לביצוע הנהלת החשבונות של החברה בצורה שוטפת, כמו גם הפקת דוחות חודשיים ושנתיים. כמו כן, רואה חשבון מספק שירותים נוספים כמו למשל ייעוץ מס והכנת דוחות ביקורתיים לעסק ואופן התנהלותו הפיננסית, ייצוג מול רשויות המסים באופן שוטף ובזמני ביקורת, פתיחה וסגירה של תיקים ברשויות וכמובן ניהולם השוטף.

לא סתם עובד:

רואה החשבון הוא לא עוד עובד בחברה שלכם. בין אם מדובר בעובד שכיר שלכם במשרה מלאה או משרד רואי חשבון מקצועי המספקת לכם את השירותים המדוברים, הרי שמדובר באחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו. רואה חשבון מקצועי ילמד היטב את העסק שלכם, אופן ההתנהלות בו וכל הקשור להיבטים הפיננסיים שבו. הוא יוכל לתת לכם הצעות להפחתה בתשלומי המסים, הוא מכיר את ההוצאות המוכרות במס ויוכל להוסיף אותם לדוח שלכם גם אם אתם חושבים שאלו אינם קשורים ועוד.

משרד רואי החשבון "וידן ושות'" ישמח לתת לכם את השירותים הטובים ביותר, רמה מקצועית גבוהה ואמינות. החברה עובדת עם עסקים מכל הסוגים והגדלים: עצמאיים, חברות, עמותות ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.