רואה חשבון בנתניה

מרבית האנשים אינם יודעים מה עושה רואה חשבון. למעשה מלבד ידע מאוד כללי הם אינם מבינים ומכירים בחשיבות שלו לבעלי העסקים השונים. כאשר מישהו מקים לראשונה את העסק שלו, גם הוא עוסק בשאלה – "בשביל מה אני צריך רואה חשבון?". למעשה כאשר מדובר בעוסק פטור וכמעט שאין פעילות בעסק, הרי שבעל העסק יכול לנהל את העבודה בעצמו. אך באם מדובר בעסק המתחיל לפעול באופן שוטף, כל פעולה עסקית המתבצעת בו צריכה להיות בתיאום עם רשויות המסים. על כן הוא מחויב בהגשת דוחות וניהול ספרים. עבודה זו מתבצעת לרוב על ידי רואה חשבון.

העיר נתניה נחשבת לאחת הערים המרכזיות בישראל ומונה כיום מעל 200 אלף תושבים. העיר אומנם שוכנת לאורך חופי הים התיכון, אך שלא תטעו – מדובר בעיר מפותחת להפליא ובעיר ישנה פעילות ענפה של עצמאים ובתי עסק רבים. על כן עולה הדרישה ל רואה חשבון בנתניה שיוכל לספק את השירותים המבוקשים בקירוב לבית העסק.

תפקידו של רואה חשבון בעסק:

רואה חשבון בעיני הרשויות הוא הייצוג המקצועי והאיכותי ביותר שתוכלו לקבל. מדובר באיש מקצוע מלומד אשר מקצוע זה הוא תחום פרנסתו וקיומו ועל כן לוקח אותו מאוד ברצינות. מלבד ההתייחסות הרצינית ומתן השירות הטוב לעסק שלכם הוא נחשבת לדמות ייצוגית מול הרשויות ועל כן יוכל לנהל את התיקים שלכם בצורה האחראית ביותר.

בין שירותיו של רואה החשבון תוכלו ליהנות מהפקת דוחות חודשיים, דוחות שנתיים, הפקת תלושי שכר, ניהול חשבונות באופן שוטף, ייצוג מול הרשויות באופן שוטף וכמובן בעת ביקורות, יערוך דוחות וביקורות פנימיות להתנהלות הפיננסית בעסק ועצות לשיפור, ינהל את הספרים והתיקים שלכם ברשויות, יקים את התיקים כשמדובר בהקמת עסק חדש ועוד.

אז כפי שאתם יכולים להבין מדובר באיש מקצוע שחשיבותו לעסק הינה מכרעת. משרד רואי החשבון "וידן ושות'" ישמחו לספק לכם שירותים ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת לשכירים, עצמאים וחברות שירותי הנהלת חשבונות שוטפים, הפקת דו"חות, הפקת תלושי שכר, פתיחת תיקים ברשויות, ייצוג מקצועי מול מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי, שירותי ייעוץ מס ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.