רואה חשבון בבת חפר

אחד הדברים החשובים ביותר לבעלי עסק הוא לדעת לבחור את אנשי המקצוע שיעבדו עמם. רואה חשבון הוא איש מקצוע שיעבוד עם בעל העסק לאורך זמן רב ועל כן בחירת רואה חשבון מתאים הנה קריטית מאוד. כל עצמאי ובעל עסק כיום צריך להיעזר ברואה חשבון שיבצע את עבודת ניהול החשבונות והייצוג מול רשויות המסים, ובכך יאפשר לבעל העסק ולעובדיו להתרכז במטלות העסק.

מדוע אנו צריכים רואה חשבון בעסק שלנו?

כל הפעולות הפיננסיות בעסק צריכות להיות מתועדות ומוזנות לצורך הפקת דוחות כספיים לרשויות המסים. כמו כל אזרח וכן בעל עסק בישראל אנחנו מחויבים לתשלום מסים. על כן כל בעל עסק נדרש בפתיחת תיק עוסק/חברה במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי וכן לתשלום מסים מדי חודש/תקופה בהתאם לדרישה. רואה חשבון הנו איש מקצוע שלמד והתנסה בתחום זה ויכול לבצע את העבודה בצורה טובה ביותר, לעומת בעל עסק שבדרך כלל אינו למד לבצע עבודה זו. סיבה נוספת שבעלי חברות שוכרות רואי חשבון היא על מנת לחסוך זמן ומאמץ רב בטיפול בנושא בעצמם. כמו כן, חברות רבות מעדיפות לשכור משרה רואי חשבון חיצוני ולחסוך בעלויות לרואה חשבון שכיר בחברה. זה כמובן תלוי בהיקף הפעילות בעסק.

הערך המוסף של רואה החשבון:

רואה חשבון הוא אינו רק רובוט אשר מזין מספרים במערכת ומפיק דוחות אלא גם יכול להיות ההבדל בין עסק רווחי ועסק כושל. רואה חשבון, שלא כמו מנהל חשבונות רגיל, גם יכול לסייע לכם בתכנון פיננסי נכון בעסק. הוא בקיא היטב בכל מה שקשור להוצאות המוכרות במס וחוקי רשויות המסים, הוא יכיר היטב את הפעילות שלכם בעסק וכל דבר הקשור לנושא הפיננסי ויוכל לייעץ לכם בתכנון כלכלי שיעזור לכם למקסם את הרווחים שלכם, לאפשר לכם מרווח לנשימה ולהתנהל בצורה נכונה.

משרד רואי החשבון "וידן ושות'" מספקים שירותיהם לשכירים, עצמאים, חברות, תאגידים ועמותות. החברה פועלת במקצועיות ואמינות רבה עם לקוחותיה וערכים הללו הן אבני היסוד של החברה ומה שבנה את המוניטין שלה לאורך השנים. החברה מספקת שירותי הנהלת חשבונות שוטפים, הפקת דוחות, תלושי שכר, ייעוץ מס, ייצוג מול הרשויות ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וייעוץ.