רואה חשבון בבני ברק

בני ברק נחשבת לאחת מ-10 הערים המאוכלסות ביותר בישראל ומונה כיום למעלה מ-170 אלף תושבים. בעיר ישנם אלפי עצמאיים ובעלי עסקים שונים ועל כן עולה החשיבות לשכירת רואה חשבון בבני ברק שיוכל להיות קרוב אליכם, להשתמש בשירותיו לצורך התנהלות כלכלית נכונה בעסק ועם רשויות המסים וכן לחסוך בזמן ומאמץ רב בניהול החשבונות בעצמכם.

מי צריך את שירותיו של רואה חשבון בבני ברק ?

כל עצמאי ובעל עסק כיום, בין אם הוא עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ יכולים וצריכים להיעזר בשירותיו של רואה החשבון. לעתים יהיה מדובר ברואה חשבון עצמאי אחד ולעתים יהיה מדובר בשכירת חברה שבה מס' רואי חשבון ויועצי מס מקצועיים ומנוסים. היקף הפעילות של העסק יכריע בדרך כלל על הסכום לתשלום בקירוב שיהיה עליכם לספוג בכל חודש על מנת לישון בראש שקט, אולם עסקים בתחילת דרכם, בדרך כלל עסקים פטורים, כאשר אין ברשותכם יותר מדי קבלות, אינם חייבים להיעזר ברואה חשבון במהלך השנה, אולי רק לצורך הפקת הדוח השנתי.

רואה חשבון בפתיחת העסק?

אם אתם מעוניינים לפתוח עסק בקרוב או שכבר השגתם את ההון האישי לפתיחת העסק וכל שנשאר לכם הוא פתיחת התיקים ברשויות המסים באופן רשמי, הרי שזה הזמן בדיוק להצטייד ברואה חשבון. פתיחת התיקים ברשויות היא איננה הליך ארוך, אך יכולה לסבך במקצת את אלה שאינם מכירים את התהליך. השאירו לרואה החשבון את ההליך הבירוקרטי ועשו עמו הסכם שלאחר פתיחת התיקים ברשויות הוא ייצג אתכם אל מולם ותשכרו את שירותיו. במקרה כזה הוא יפתח עבורכם את התיקים בחינם בדרך כלל כמתן שירות.

האם אני יכול להתקיים ללא רואה חשבון?

אי אפשר להתנהל כיום ללא רואה חשבון בעולם העסקים. למעשה ישנם הרבה שכירים הנעזרים ברואה חשבון כדי לנהל את עצמם טוב יותר מבחינה פיננסית. כאשר מדובר בעסקים, אתם מחויבים בהפקת דוחות וייצוג מול רשויות המסים, לצורך כך מומלץ שיהיה איש מקצוע מנוסה בתחום שיעשה זאת עבורכם.

משרד רואה החשבון וידן ושות' מספק שירותי ראיית חשבון וייעוץ מס הן לעסקים בתחילת דרכם והן לעסקים פעילים וותיקים. החברה עובדת עם עצמאיים, חברות, שכירים, עמותות ואף תאגידים ותשמח לספק לכם השירות הטוב ביותר.