מנהל חשבונות בנתניה

נתניה היא אחת הערים המרכזיות בישראל. בעיר ניתן למצוא עצמאיים ובתי עסק רבים, כאשר כל אחד מהם זקוק באיזשהו אופן למנהל חשבונות. חברות גדולות הזקוקות לניהול יומיומי שוטף שוכרות מנהל חשבונות פרטי שיעבוד אצלן במשכורת חודשית, אולם חברות רבות אחרות מעדיפות לשכור את שירותיו של מנהל חשבונות בנתניה, אשר יספק להם את השירותים במיקור חוץ ויחסוך להם הוצאות רבות.

חשיבות היד המקצועית:

על אף שעצמאיים רבים רוצים לחסוך כמה שיותר בהוצאות העסק, הם מבינים שבהנהלת חשבונות חשוב לתת את העבודה לאיש מקצוע מנוסה ומלומד, אשר מלבד העבודה שהוא יפחית מעליכם כבעלי עסק, גם יאפשר לכם להיות בראש שקט בנוגע להתעסקות שלנו מול רשויות המסים. התנהלות לקויה בנושא זה עשויה לגרור קנסות כבדים וכן תשלומים שלעתים מעבר למצופה, על כן מנהל חשבונות מקצועי ידע לייעץ לכם כיצד להתנהל בצורה אפקטיבית יותר בנושאים הפיננסיים בעסק שלכם.

שירותיו של מנהל חשבונות:

מנהל חשבונות אחראי על כל הדוחות הפיננסיים הקשורים לעסק. כל ההוצאות וההכנסות של העסק מועברים אליו והוא מכין את המאזנים עבור בעלי העסק וכן עבור רשויות המסים. בהתאם להסכם העבודה בין הצדדים מנהל החשבונות ידאג גם להכנת משכורות, ניהול ספרים, רישום תקבולים ותשלומים, דיווח לרשויות, הפקת דוחות ועוד.

האם בעת פתיחת העסק אני צריך לפנות לרואה החשבון?

ברמת העיקרון אם ת קראו מעט מידע באינטרנט על פתיחת העסק לא יהיה לכם צורך באיש מקצוע שילווה אתכם בתהליך זה ותוכלו לבצעו לבד. אם אתם מתכוונים לאחר הקמת העסק כן כדאי לכם לפנות למנהל חשבונות מקצועי לעזרה בביצוע עבודה זו, מכיוון שמרבית מנהלי החשבונות מספקים שירות זה בחינם למי שסוכם שיעבדו יחד לאחר הקמת העסק ברשויות.

כל כמה זמן נצטרך להגיש דוחות לרשויות המסים?

בעוד עוסק פטור מצהיר על ההכנסות רק בדוח השנתי, הרי שעוסק מורשה/חברה בע"מ נאלצים לדווח לרשויות פעם בחודש/חודשיים בהתאם לבקשה של פקיד השומה. בעוד חלק מבעלי העסקים הקטנים מבצעים בעצמם את שירותי הנהלת החשבונות, בעלי עסקים רבים אחרים שוכרים מנהל חשבונות מקצועי לביצוע העבודה. זאת כדי לחסוך זמן ומאמץ רב.