הנהלת חשבונות ברמת גן

משרד רואה החשבון "וידן ושות'" גאים בשירותיהם המסופקים ברמה מקצועית גבוהה ותודעה שירות גבוהה. החברה מספקת שירותי הנהלת חשבונות ברמת גן ובאזור המרכז לעצמאיים, חברות, שותפויות, עמותות ותאגידים מכל הסוגים. בין שירותי החברה תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מ ס והנהלת חשבונות שוטפים, ייצוג מקצועי מול רשויות המסים, פתיחת תיקים ברשויות ואף ייעוץ ראשונים חינם לעסקים בשלבי הקמתם.

כל עסק, בין אם מדובר בעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ מחויבים בניהול ספרי חשבונות על פי החוק. נתוני הדוחות השונים תלויים כמו בעסק עצמו, אופן העבודה בו והיקף ההכנסות וההוצאות שלו. ישנם עסקים אשר מנהלים בעצמם את ספרי החשבונות שלהם, בין אם כבעלי העסק (בעיקר בעסקים קטנים) ובין אם במחלקת הנהלת חשבונות פנימית (חברות גדולות יותר) וישנם בעלי עסקים אשר שוכרים מנהל חשבונות חיצוני לביצוע העבודה. בדרך כלל מדובר ברואה חשבון, משרדי הנהלת חשבונות או יועץ מס העוסק גם בהנהלת חשבונות.

כיצד לבחור מי ינהל את החשבונות עבורנו?

עוסקים פטורים ברוב המקרים מנהלים לעצמם את ספרי החשבונות, אולם לשם הדוח השנתי עשויים להיעזר במנהלי חשבונות חיצוניים. עוסק מורשה או חברה בע"מ כבר תלויים בהיקף ההכנסות בעסק שלהם ומה הם יכולים להרשות לעצמם. רוב החברות שוכרות את שירותיו של רואה חשבון או משרד הנהלת חשבונות כשירות חיצוני המספק את שירותי הנהלת החשבונות לחברה. בצורה הם חוסכים זמן ומאמץ יקר ונותנים לאיש מקצוע מנוסה לבצע את העבודה.

בחברות גדולות יש הצורך בניהול חשבונות שוטף ולכן הרבה מהן שוכרות מנהל חשבונות שיעבוד כשכיר בחברה ויבצע את העבודה בצורה שוטפת. מלבד ניהול הספרים יש הצורך גם בדיווח לרשויות, הכנת תלושי משכורת, הפקת דוחות למנהלים, ייעוץ וניהול חשבונות אפקטיבי ועוד.

מתי נזדקק לשירותיו של מנהל חשבונות מקצועי?

כבר בעת פתיחת העסק יש הצורך בפתיחת תיקים ברשויות המסים (מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי). במידה ואתם מתכוונים להיעזר במנהל חשבונות מיד לאחר הקמת העסק, הרי שעדיף לכם ליצור עמו קשר טרם הקמת העסק ולתת לו לפתוח עבורכם את התיקים ברשויות המסים.